KONST / Litografier / Litografi 10605020
nr 1060 5020
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Litografi, Olle Olsson Hagalund (1904-1972), onumrerad, 19x26
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:05:20
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund